...


  

Avukatlarımız

 

 

 

Av. Şahap Barış ÖNAL

     

      İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara'da tamamlamıştır. Ankara Anadolu Lisesi Almanca Bölümü'nü dördüncülükle bitirmiştir. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2002 yılında mezun olmuş ve Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde Medeni Usul ve İcra İflas Hukuku alanında yüksek lisans çalışması yapmıştır. Avukatlık stajını Prof. Dr. Erden Kuntalp ve Prof. Dr. Sabih Arkan'ın yanında, Kuntalp-Arkan Hukuk Bürosu'nda tamamlamıştır. 2001 yılında DAAD ( Alman Akademik Değişim Hizmetleri )'nin bursu ile gittiği Almanya'nın Bremen şehrinde Alman hukuku üzerine eğitim almıştır. Kendisi ELSA Avrupa Genç Hukukçular Derneği Ankara Şubesi ve Genel Merkezi'nde Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur. Çok iyi derecede Almanca ve İngilizce bilmektedir. Halen Ankara Barosu Enerji Kurulu üyesidir.  

 

 

Av. Hamdi Cihan BAYKAL

      

      İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara'da yapmıştır. Ankara Anadolu Lisesi Almanca Bölümü mezunudur. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde 2002 yılında mezun olmuştur. Avukatlık stajını basın hukuk başta olmak üzere tazminat ve iş hukuku alanlarında uzmanlaşmış BMK Hukuk Bürosu'nda tamamlamıştır. İyi derecede İngilizce ve orta derecede Almanca bilmektedir. Aynı zamanda Ankara Barosu'ndan sertifikalı uzlaştırmacı avukattır. Halen Ankara Barosu Avukat Hakları Merkezi, Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Merkezi ve Enerji Kurulu üyesidir.

 

 

Av. Zeynep ÖNAL

 

      İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara'da tamamlamış, liseyi birincilikle bitirmiştir. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2002 yılında mezun olmuştur. Avukatlık stajını MAYA Hukuk Bürosu'nda tamamlamıştır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

Av. Hediye Gökçe BAYKAL

 

    İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul, Kıbrıs, Antalya ve Ankara'da tamamladıktan sonra, 2003 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. Ankara Barosu avukatlık stajının ardından serbest avukat olarak çalışmaya başlamıştır. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ceza ve Ceza Usul Anabilim Dalı'nda " Spor Hukukunda Cezai Sorumluluk " konulu yüksek lisans çalışması yapmakta olup aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde okumaktadır. 2005 yılında Erasmus Programı bursu ile İtalya/Bolonga Üniversitesi'nde 6 ay eğitim almıştır. Ankara Barosu'nda sertifikalı uzlaştırmacı avukat olarak çalışmaktadır. Halen Ankara Barosu Spor Hukuku Kurulu'nda yazman, Türkiye Dans Sporları Federasyonu'nda Disiplin Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. İyi derecede İngilizce ve İtalyanca bilmektedir. Büromuzla iş birliği içinde çalışmaktadır.